Skip to content Skip to footer

Jak spędzić sylwestra w górach?

Nowy Rok warto przywitać w dobrym stylu – w jakimś atrakcyjnym miejscu, z grupą bliskich osób i robiąc to, co daje człowiekowi radość i przyjemność. Wisła apartamenty do wynajęcia mogą sprawić, że sylwester stanie się wyjątkowo udany. To równie klimatyczna propozycja co Zakopane, które w sezonie zimowym jest wręcz za bardzo oblegane i zatłoczone.

Rodzinny wypoczynek w komfortowe kwaterze

Sylwester w górach może polegać na rodzinnym spędzaniu czasu w przytulnym apartamencie albo jakiejś miłej kwaterze prywatnej, ulokowanej niekoniecznie w centrum, w którym przez cały wieczór, noc i poranek będą się rozgrywać szalone zabawy, co właśnie na obrzeżach – z widokiem na zaśnieżone szczyty i urocze górskie chatki.

W takiej scenerii nawet zwykły spacer staje się wspaniałym przeżyciem. Rodziny z dziećmi, które spędzają sylwestra w górach, chętnie korzystają też z atrakcji zapewnianych przez pensjonaty i schroniska – kuligów, dużych ognisk z pieczeniem kiełbasek w akompaniamencie góralskich kapel, grających muzykę na żywo, czy też zorganizowanych wycieczek z przewodnikami.

Sylwestrowe bale sylwestrowe dla dorosłych

Apartamenty wisła w okresie sylwestrowym przyciągają też tych, którzy wyruszają w góry specjalnie z myślą o wzięciu udziału w prawdziwym balu sylwestrowym. Jest to jedna z ciekawszych propozycji dla wszystkich osób powyżej osiemnastego roku życia. Bale połączone z biesiadą, słuchaniem muzyki granej na żywo i oczywiście szalonymi tańcami odbywają się niemalże we wszystkich większych gospodach.

Miejsce na balu trzeba sobie jednak zarezerwować z większym wyprzedzeniem, tak jak i pomyśleć o wynajęciu apartamentów Wisła, które w grudniu w większości przypadków są już niedostępne (bo zostały wynajęte wcześniej).

Przywitanie Nowego Roku w sportowym stylu

Sylwestrowa noc nie musi jednak polegać na zwykłym biesiadowaniu, które równie dobrze można by było praktykować w każdej innej miejscowości. Jeżeli już ma się wynajęte apartamenty Wisła centrum, aż szkoda by było nie wykorzystać możliwości zapewnianych przez górskie tereny.

Nowym trendem stało się w Polsce spędzanie sylwestrów na stokach narciarskich. Nowy Rok spędzony na nartach będzie gwarancją wspaniałych wspomnień, do których każdy z chęcią później wróci.

Leave a comment

0.0/5